









335 ₴
Стильні окуляри авіатори,сонцезахисні з поляризаційними лінзами коричневого кольору. Це означає, що вони блокують сліпучі відблиски, пропускаючи до ока тільки вертикальне світло, дають змогу бачити без перешкод, і водночас захищають Ваші очі від небезпечних променів.
Поляризаційні окуляри забезпечують більш високий, чуттєвий комфорт, ніж прості сонцезахисні окуляри.
Розміри:
довжина дужки -13 см
ширина оправи від віску до віску — 13,5 см
висота лінзи з оправою — 5,5 см
ширина лінзи з оправою — 7 см
довжина перемички між лінзами — 1 см
матеріал оправи — пластик
колір оправи — коричневий глянець
форма оправи — авіатори
Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального в залежності від налаштуванні вашого носія єкрану.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Graffito |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Полікарбонат |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 70 мм |
| Висота лінзи | 55 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 130 мм |
| Міст | 10 мм |